Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Yavuz Bülent Bakiler Kastamonu’da

Yavuz Bülent Bakiler Kastamonu’da

Yavuz Bülent Bakiler’in “Türkçemiz Geleceğimiz” konulu halka açık konferansı 10 Kasım Cuma saat: 19.oo’da Belediye Nikah ve Konferans Salonunda (Kuzeykent – Grand Moni) gerçekleşecek.

Birlik Vakfı Kastamonu Şubesi’nin “Sanatkarlar ve Sanat Eserleri Gençlerle Buluşuyor” projesi kapsamında düzenlediği “Konferanslar Dizisi” nin ilk misafiri olan Yavuz Bülent Bakiler dün Kastamonu’ya geldi. Havaalanında Birlik Vakfı Kastamonu Şubesi Başkanı Reşat Asrak ve Proje Koordinatörü Prof. Dr. Şahmurat Arık tarafından karşılanan Yavuz Bülent Bakiler,  Perşembe günü önce Göl Anadolu Lisesinde öğrencilerle buluştu, ardından da Kastamonu Fen Lisesi, Göl Anadolu Lisesi, Abdurrahman Paşa Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesi 9. Sınıf öğrencileri ağırlıklı lise öğrencilerine konferans ile Türkçe-Edebiyat öğretmenleriyle söyleşi etkinliklerinde konuştu.

Bugün de halka açık olarak Kuzeykentte, Belediye Nikah ve Konferans Salonunda (Grand Moni) Saat:19.oo’ da “Türkçemiz Geleceğimiz” konulu bir konferans verecek olan Yavuz Bülent Bakiler, yarın Birlik Vakfı Kastamonu Şubesi binasında Birlik Vakfı proje öğrencileri ile bir araya gelecek ve onlarla sohbet edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ