Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Vali Karadeniz iş adamlarını ağırladı

Vali Karadeniz iş adamlarını ağırladı

Kastamonu Valisi Sn. Yaşar KARADENİZ makamında iş adamlarını ağırladı. Vali KARADENİZ ve KASİAD Yönetim Kurulu, Kültür Başkenti Seçilen Kastamonu ile ilgili yapılabilecek yatırımları ve destekleri istişare ettiler.

KASİAD (Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği) Genel Başkanı Ayhan ASLAN (İÇDAŞ İcra Kurulu Başkanı) ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kastamonu’nun 2018 Yılı Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilmesine istinaden Kastamonu’ya ziyaret ve tebriğe giderek Vali Yaşar KARADENİZ, Kastamonu Ticaret Borsası ve MÜSİAD’ı ziyeret ettiler.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan ASLAN  “Kastamonu’nun kültürel tanıtımı, turizm değerlerinin yükselmesi ve sanayi gücünün daha da arttırılması için elimizden geleni yapıyoruz. Fakat bu girişimleri yaparken bireysel değil birlikte hareket edersek hem gücümüzü hem de birlikteliğimizi ortaya koyabiliriz. Bizlerde Kastamonu’lu sanayicileri temsilen Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bu ziyareti gerçekleştirdik. Memleketimizin gücüne güç katabilmek amacı ile Türkiye’nin ilk şehir fuarı olan KASTEXPO’yu oldukça yoğun bir katılım ile 2.kez İstamonu Fuarcılık ile düzenliyoruz. Bu fuar ile Kastamonumuzun ekonomik gücü haricinde, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı’nın da  tercihi olan memleketimizin kültürel ve coğrafi gücünü ön plana çıkartıyoruz. ” dedi.

İş Adamlarmız aynı zamanda MÜSİAD Kastamonu Şubesi (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) ve Kastamonu Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek “Kastamonu’lu bürokratlarımızı, sanayici ve iş adamlarımızı onurlandırmalı, çalışmalarında onlarla birlikte hareket ederek hem Türkiye hem de dünya ölçeğinde ön plana çıkmalıyız. Bizler Kastamonulu sanayiciler olarak iç ve dış piyasada pazar payımızı artırmak istiyoruz. KASİAD yöneticileri olarak aldığımız yük belli, bu yükü girişimci kadınlarımız ve gençlerimizle birlikte güvenli bir limana taşımayı hedefledik.” sözleri ile yapılan istişareleri ifade ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ