Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Vali Karadeniz göreve başladı

Vali Karadeniz göreve başladı

İstanbul İli, Gaziosmanpaşa Kaymakamı iken, İçişleri Bakanlığının onayı ile Kastamonu Valilisi olarak atanan Yaşar Karadeniz görevine başladı.

Vali Karadeniz Valilik önünde protokol üyeleri ve çocuklar tarafından çiçeklerle karşılandı.

Karşılama töreninde Vali Yardımcıları Ünal Kılıçarslan ve Şenol Kaya, Garnizon Komutanı ve Askeralma Bölge Başkanı Personel Albay Sadettin Yıldız, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Selim Kapancı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, bölge ve il müdürleri, gaziler ve şehit aileleri ile halk katıldı.

İstanbul’daki hemşehrilerimizden Kastamonu’ya selam getirdiğini söyleyerek konuşmasına başlayan Vali Karadeniz, “ İçişleri Bakanlığımızdan bana aktarıldığı kadarıyla Kastamonu’nun gerçekten hizmet anlamında çok şeye ihtiyacı var. Hep birlikte inşallah bu hizmetleri birlikte gerçekleştireceğiz. Bizden öncekilerin yürütmüş olduğu bu nöbeti onlardan devralarak inşallah bayrağı daha ileri taşıyacağız. İlimizin yapısına uygun doğru projelerle yol aldığımız sürece ben inanıyorum ki hep birlikte güzel işler yapacağız, yeter ki biz omuz omuza verelim hep birlikte hareket edelim. Ben hepinize tekrar saygılarımı sunuyorum hayırlı günler diliyorum sağolun varolun.” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından makama geçilerek Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan tarafından Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’e ilimizin tanıtımı hakkında sunum gerçekleştirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ