Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Mars Kampı tasarımcısı GİV 19 etkinliğinde konuşacak

Mars Kampı tasarımcısı GİV 19 etkinliğinde konuşacak

IEIBREC Genç Mühendisler ve Girişimciler Topluluğu’nun 14 Nisan 2019 Pazar günü Grand Moni Konferans Salonunda gerçekleştireceği GİV’19 (Geleceğe İlham Ver) etkinliğinde “Gelecek Araştırmaları Enstitüsü” kurucularından Murat Şen ve TırTech kurucusu İlker Şahan da yer alacak.

IEIBREC Organizasyon Koordinatörü Fazıl Palabıyıkoğlu, Gelecek Araştırmaları Enstitüsü kurucularından Murat Şen’in aynı zamanda Mars Kampı adlı eğitim projesinin de tasarımcısı olduğunu hatırlatarak “Şu Başarı Dedikleri” başlığı altında lise öğrencileri ile sohbet edeceğini belirtti.

IEIBREC Medya ve Tanıtım Koordinatörü Furkan Avcı da halen TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde eğitimini sürdüren ve TırTech kurucusu  İlker Şahan’ın “Girişimciliğin Formülü” adlı konuşmasında tecrübelerini paylaşacağını ifade etti.

 

 

MURAT ŞEN KİMDİR?

 

1976 Yılında Ankara’da doğmuştur. Ekonomi ve fotoğrafçılık eğitimi almıştır. Yirmi yılı aşkın süredir sürdürdüğü endüstriyel fotoğrafçılık mesleğini; endüstriyel alanda, araştırmacı, tasarımcı ve sorun çözücü olarak sürdürmektedir. “Gelecek Araştırmaları Enstitüsü” üyelerindendir. Geleceğin programlanabilir olduğuna inanan arkadaşları ile “Mars Kampı” adlı eğitim projesinin tasarımcı ve uygulayıcılarındandır. Üretmenin, ekonomik, sosyolojik ve psikolojik sorunların tamamına yakınını çözeceğine inanmaktadır. Üretim temalı bir 18 binden fazla abonesi olan bir Youtube kanalı bulunmaktadır.

 

İLKER ŞAHAN KİMDİR?

1997 yılında Gaziantep’de doğmuştur. 2011 senesinde Maltepe Askeri Lisesine girdi. 2016 yılında mezun oldu. Ancak 5 yaşından ailesinden dolayı ticaretin içinde bulunduğundan askerlik mesleğine devam etmeyerek TOBB ETÜ Uluslararası Girişimcilik Bölümünü kazanarak tekrar okumaya başladı. Halen eğitimine devam etmekte olup Econfield Ar-Ge İnovasyon Genel Müdürü ve TırTech Kurucusudur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ