Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Kazazede kardeşler için yardım kampanyası başlatıldı

Kazazede kardeşler için yardım kampanyası başlatıldı

Kazazede kardeşler için yardım kampanyası başlatıldı.
Kendilerine ait tırları ile Azdavay’dan Bursa’ya mermer taşırken Safranbolu yakınlarında geçirdikleri trafik kazasında yaralanarak hastaneye kaldırılan ilçemiz Akaçaçam köyünden Mesut ve Ferdi İnan kardeşlerin tedavileri devam ediyor.

Akçaçam köyü dernek başkanı Hayati Gözüpek kaza anında tamamen parçalanan araçtan mucizevi bir şekilde yaralı olarak kurtlan gençler için dernek olarak yardım kampanyası başlattıklarını belirterek “Kazada yaralanan gençlerimizin tedavi süreçleri halen devam etmektedir. Tedavi masraflarının karşılanması için dernekçe yardım kampanyası başlattık.

Tüm hayırsever vatandaşlarımızın kampanyamıza katılımlarını bekliyoruz.” diye konuştu.

S.S. Azdavay Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Fahrettin Cebeci’ de yardım kampanyasının gereklili olduğunu belirterek “Akçaçam derneğinin başlatmış olduğu kampanyayı canı gönülden destekliyoruz bizde Taşıyıcılar kooperatifi olarak kampanya başlattık ama gerçekten çocukların sağlığına kavuşmaları için maliyeti çok büyük olan ameliyat ve malzeme gereksinimine ihtiyaç vardır hiç kimsenin tek başına bu maliyetleri karşılama şansı yoktur onun için tek yürek olmak gerekiyor herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi

AKÇAÇAM DERNEĞİ KAMPANYA ZİRAAT BANKASI HESAP: İBAN NO:TR460020900000299379000001

Kaza haberini okumak ve videoyu izlemek için tıklayınız

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ