Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Kastamonu’lu Genç İş adamları hedef büyüttü

Kastamonu’lu Genç İş adamları hedef büyüttü

Genç KASİAD’ın yeni yönetimi kurulunun belirlenerek, faaliyetlerinin hızlandırılması için istişare toplantılarına başlandı.
KASİAD himayesinde Kastamonu’lu genç sanayici ve işadamlarını buluşturmak amacı ile 2013 yılında oluşturulan GENÇ KASİAD daha aktif bağlantılar, geliştirilebilir ticari ilişkiler ve sosyal faaliyetlerde bulunabilmek adına yeni yönetimini ve faaliyet şemasını oluşturmak adına girişimlerini hızlandırdı.
Her geçen gün daha çok üye sayısına sahip olan genç işadamları kendi çabaları ile özellikle İstanbul’da ikamet eden ve diğer vilayetlerde de bulunan Kastamonu’lu genç işadamlarını bünyesine dahil edebilmek adına çalışmalarını hızlandırmak için; Yönetim kurulu ve bir çok üye KASİAD genel merkezinde 14.04.2018 günü bir araya geldiler.
Toplantıya katılan Kasiad Genel Sekreteri Cemal ŞENOL’da genç işadamlarına destek verdiklerini belirterek “Kastamonu artık Türkiye’nin kültür ve ticari anlamda parlayan şehri oldu. Türkiye’nin bir çok vilayetinde hemşerilerimiz çok başarılı alanlarda bulunuyorlar. Ticari hayatlarında Türkiye ekonomisine büyük katkılar sağlayan iş adamlarımızdan, devletimizi temsil eden bir bürokratlarımıza kadar hemşerilerimizi gururla takip ediyoruz. Artık sıra gençlere geldi, sizler istediğiniz sürece gençlerimize sonsuz destek vermeye hazırız” dedi.
Genç Kasiad Başkanı Gökhan KIZILKUM “Üst yönetimimiz olan KASİAD ailesi gibi bizim arzumuz da aynı topraklardan gelen hemşerimiz ile hem ticaret hemde gönül köprüsü oluşturmaktır. Artık faaliyetlerimizi çoğaltarak, adımızı ve varlığımızı daha çok hissettirmek istiyoruz. Başarılarını büyük bir hevesle örnek aldığımız işadamlarımızın bizlere her zaman destek olması bizleri oldukça teşvik ediyor. Gençler olarak bizlerden beklenilen atılımları hep birlikte gururla gerçekleştireceğiz.” dedi.
Kastamonu’lu tüm genç iş adamlarına kapılarının açık olduğunu belirten Genç Kasiad ailesi adına Kastamonu basınına açıklamada bulunan Özgür GÜRSOY ve Yusuf GÜNDÜZ “Hepimizin ortak düşüncesidir ki; Kastamonulu tüm genç iş adamları zaten bu ailenin potansiyel birer parçasıdır. Fakat bizlerle iletişime geçerek Genç KASİAD çatısı altında aktif olarak bulunmaları hem ticari faaliyetlerimize destek olacak, hemde dostluklarımızı pekiştirerek yarınlarımız için büyük yatırımlar yapmamıza zemin sağlayacaktır. Bu sebeple bay-bayan, sektör fark etmemeksizin Genç KASİAD ailesine bekliyoruz.” sözleri ile tüm Kastamonulu genç iş adamlarına Kastamonu basını aracılığı ile davetlerini iletilerek; Mayıs 2018 ayında yeni yönetim kurulunu ve faaliyet planlarını da açıklayacaklarını belirttiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ