Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Kastamonu Vali Vekili Yaşar Karadeniz Azdavay’ı Ziyaret Etti

Kastamonu Vali Vekili Yaşar Karadeniz Azdavay’ı Ziyaret Etti

Kastamonu Vali Vekili Yaşar Karadeniz Azdavay ilçesinde incelemelerde bulundu ve ilçe hakkında bilgiler aldı.
Vali Vekili Karadeniz Kaymakam Abdullah Huzeyfe Çakmak,Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ve daire amirlerince Azdavay Hükümet Konağı önünde karşılandı.

Kaymakamlık makamında Kaymakam Çakmak tarafından Vali Vekili Karadeniz’e kamu kurumlarının genel yapısı ile ilçe sosyal, kültürel ve ekonomik durumu hakkında bilgi verildi.
Vali Vekili Karadeniz,ilçedeki okullardaki sınıf mevcutlarının az olmasının öğrenciler için bir fırsat olduğunu ifade etti.

Kamakamlık ziyeretinin ardından Azdavay Adliyesini ve Azdavay Belediyesişni ziyeret eden Vali Vekili Karadeniz Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek’ten ilçede yapılması pilanlanan projeler hakkında bilgiler aldı.

Hakkari İli Çukurca İlçesi Üzümlü Jandarma Sınır Bölük Komutanlığında şehit olan Şehit Sabri Çadırcı’nın evini ziyaret eden Vali Vekili Kardeniz başsağlığı dileyerek devlet olarak daima yanlarında olduklarını ifade etti.

Küre Dağları Milli Parkı Çatak Kanyonuna yapılan inceleme gezisine Kastamonu Orman Bölge Müdürü Hüseyin Dinçer’de katıldı. Vali Vekili Karadeniz cam teras ve engelli yürüyüş parkuru projeleri hakkında bilgi aldı ve engelli yolu projesindeki aksaklıkların en kısa sürede giderilmesi talimatını verdi.

Çatak Kanyonu gezisinin ardından Başören Köyünde bulunan Efedağ Mermer Ocağına giden Vali Vekili Kardeniz burada yapılan ağaçlandırma çalışmalarını inceledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ