Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Geleceğe ilham ve etkinliği başlıyor

Geleceğe ilham ve etkinliği başlıyor

IEIBREC Genç Mühendisler ve Girişimciler Topluluğu’nun GİV’19 (Geleceğe İlham Ver) etkinliği, 14 Nisan 2019 Pazar günü (yarın) 12.00-17.00 arası Grand Moni Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Etkinlikle ilgili bilgi veren IEIBREC Genel Koordinatörü Muhammed Taha Günday, “Geleceğe İlham Ver!” sloganıyla lise öğrencilerini bilim, teknoloji ve mühendislikle buluşturmayı hedeflediklerini kaydetti.

Kastamonu Belediyesi ve Birlik Vakfı Kastamonu Şubesine katkılarından dolayı teşekkür eden Günday, yaklaşık 4 aydır hazırlıklarını sürdürdükleri çalışmalarının meyvesini 14 Nisan Pazar günü alacakları için mutlu olduklarını ifade ederek lise öğrencilerinin ufuklarını genişletmek ve doğru hedefleri belirlemelerini sağlamak için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Kastamonu’daki tüm lise öğrencilerini bu etkinliğe beklediklerini belirtirken, katılımın ücretsiz olduğunun altını çizen Günday; başvuru için ieibrec.org adresinden kayıt olunması gerektiğini ve şifrenin giv19 olduğunu söyledi.

Açıklamasında Kastamonu yerel basınına da değinen Günday; “hafta boyunca yaptıkları haberlerle GİV’19 etkinliğinin kamuoyunda duyulmasını sağladıkları için Kastamonu basın camiasına IEIBREC Genç Mühendisler ve Girişimciler Topluluğu adına şükranlarımızı sunuyorum.” Dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ