Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Azdavay^da kuşlar evlendirildi

Azdavay^da kuşlar evlendirildi

Azdavay ilçesinde kuşlar için ahşap evler yapıldı.
Azdavay anaokulunda düzenlenen proğrama Azdavay Kaymakamı Abdullah Huzeyfe Çakmak,Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek,Cumhuriyet Savcısı Hikmet Büyük,Azdavay Orman İşletme Müdürü Ahmet Nezir,İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Şimşek ve öğrenciler katıldı.
Proğramda Azdavay Orman İşletme Müdürlüğü tarafından yaptırılan ve Azdavay Anaokulu örencileri tarafından boyanan minik kuş evleri ilçenin çeşitli yerlerine asıldı.

Başkan Civelek yaptığı açıklamada şöyle konuştu;”Doğal hayata katkı sağlamak,kuşların kışı rahat geçirmeleri ve yavrulama döneminde olumsuz hava şartlarından etkilenmemeleri için Orman işletme Müdürlüğümüz tarafından yaptırılan kuş evleri doğaya olan duyarlılıkları sevgilerini geliştirmek amacı ile öğrencilerimiz tarafından boyandı ve belediyemiz personelince ilçemizin çeşitli yerlerine asıldı.
Öğrencilerimizin hayallerince boyadıkları kuş evleri personelimiz tarafından ilçemizin çeşitli yerlerine asıldı.Her zaman olduğu gibi kuş evlerinin yapımında emekleri olan Orman İşletme Müdürümüz Sayın Ahmet Nezir ve ekibine şükranlarımı sunuyorum.”.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ