Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Azdavay Festivale Hazırlanıyor

Azdavay Festivale Hazırlanıyor

Azdavay İlçesinde 27-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Motor ve Doğa Sporları Festivalinin hazırlıkları devam ediyor.

Suğla Yaylasındaki Motor ve Doğa Sporları Merkezinde yapılacak olan festivalde Motosiklet,ATV,UTV turları,motosikletle akrobosi gösterileri,folklor gösterileri canlı langırt,sumo güreşi,çekme basket,paintball turnuvası,okçuluk,ip geçişi ve tırmanma,doğa yürüyüşü,turistik mekan gezileri gibi çeşitli etkinlikler yapılacak.

Festivalin 2. ve 3. günü etkinlikler yanında Türkiye Süperenduro Şampiyonasının 3. ayağıda yapılacak.

Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek AA muhabirine yaptığı açıklamada, ” Üçüncüsünü yapacağımız Motor ve Doğa Sporları Festivali 27-30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.
Katılımcı ve etkinlik sayısının her yıl dahada arttığı festivalimizin bu yıl daha iyi olacağına inancımız sonsuz.
Kastamonu ve çevre iller ile diğer illerimizdeki tüm doğa ve motor sever vatandaşlarımızı Azdavay Belediye Başkanı olarak festivalimize davet ediyorum.

Ziyaretcilerimizin konaklama problemi olayıp Azdavay,Pınarbaşı ve Daday ilçelerimizde konaklama yapılabilecektir.” diye konuştu.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Nedim Akülke ise,dört yıldır Azdavay’da yarış düzenlediklerini belirterek;” 28-29 Temmuz tarihlerinde düzenleyeceğimiz Türkiye Süperenduro Şampiyonasının 3. ayağı ilçede yapılan dördüncü yarış olacak.
Suğla Yaylası Motor ve Doğa Sporları Merkezindeki pist 23 figürden oluşan Türkiye’nin en zor ve en keyifli süperenduro parkurlarından biri.
Süperenduro şampiyonamızda 70 in üzerinde sporcu kıyasıya yarışacak.

Bu seneki organizasyonumuz ulusal yayın yapan bir televizyon kanalı tarafından naklen verilecek. Bu sayede şampiyona yanında festivalimizde tüm dünya tarafından anında izlenebilecek.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ