Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Asp Masa Tenisi Turnuvası Düzenledi

Asp Masa Tenisi Turnuvası Düzenledi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kastamonu İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda çalışan personellere yönelik masa tenisi turnuvası düzenledi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kastamonu İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda çalışan personellere yönelik personelin motivasyonunun artırılması, kaynaşmalarının sağlanması ve farkındalık oluşturulması amacıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal ve Sportif Faaliyetler koordinesinde Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü tarafından PERSONEL MASA TENİSİ TURNUVASI düzenlendi.
Turnuvada ortak bir amaç etrafında birlikte çalışmanın ve hoşgörünün teşvik edilmesi, sporun sevdirilmesi ve yaşam tarzı haline getirilmesi hedeflenmiş ve amaca ulaşıldığı turnuva sonunda görülmüştür. Turnuva 16.02.2017 Perşembe günü Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü masa tenisi salonunda 8 personelin katılımıyla bayanların mücadeleleri başlamış ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü Beden Eğitimi Öğretmeni Hüsniye ÜRÜN şampiyon olmuştur. 31 personelin katılımıyla gerçekleşen erkeklerde ise 16-21-23.02.2017 tarihlerinde oynanan zevkli, çekişmeli ve Fair-Play çerçevesindeki müsabakalar neticesinde 3.’lüğü Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünden güvenlik görevlisi Engin TOKATLI, 2.’liği Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünden Kuruluş Müdür V. ve aynı zamanda ASP GSK Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman ÖZ ve 1.’liği Kastamonu Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünden bakım elemanı Ercan KILIÇÇEKEN alarak şampiyonluğa olmuştur. Turnuva sonunda dereceye giren sporcu ASP personellerine kupa, madalya ve hediyeleri ASP GSK Yönetim Kurulu üyeleri tarafından takdim edildi. Bayanlarda şampiyon olan Hüsniye ÜRÜN ve erkeklerde şampiyon olan Ercan KILIÇÇEKEN 17-21.04.2017 tarihleri arasında Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenecek olan “Aile Ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığı Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına” katılarak ilimizi temsil edeceklerdir. Şampiyon olan sporcu personellerimize Türkiye şampiyonasında başarılar dileyen ASP GSK Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman ÖZ; Ciddi bir katılım sağlanan bu tür etkinliklerin personellerimize ve kulübümüze güç verdiğini ve çocuk, genç, yaşlı, engelli tüm bireylerimiz için sporu vazgeçilmez hale getirmeyi amaçlayarak etkinliklerin devam edeceğini ifade ederek turnuvaya katılan oyuncu, izleyici tüm ASP personeline teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ