Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Yeni Binasına Taşınıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü  Yeni Binasına Taşınıyor

Modern şartlarda ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdüren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü hizmetlerinin daha ulaşılabilir olması noktasında 06.04.2019 (Pazartesi) tarihinden itibaren Saraçlar Mahallesi Sanat Okulu Caddesi No:28 ‘e taşınarak yeni binasında hizmet vermeye başlanacağı bildirildi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kastamonu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah SAVAŞ, yeni hizmet binasına taşınan İl Müdürlüğünün çağın gerektirdiği teknoloji ile donatıldığını ve çok daha erişilebilir bir bina olduğunu belirtti.
Savaş, ”Aile bütünlüğünün korunması ve aile refahının artırılmasına yönelik sosyal hizmet faaliyetlerimizi artık yeni yerimizde yürüteceğiz. Yeni hizmet binamızda vatandaşlarımıza çok daha kaliteli hizmet vermeye başlıyoruz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımız tarafından İl ve ilçelerimize bağlı kayıtlı hizmet verdiğimiz ortalama 4 bin ailemizin dosyası bulunmaktadır. Günlük ortalama 250 kişinin gelip gittiği bir mekân olacaktır. Burada vatandaşlarımıza çok güzel ve hayırlı hizmetler yapılacak. 5158 m²’lik kurulum alanımız ve 80 personelimiz ile sosyal devlet anlayışının gereği olarak çok daha yoğun bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Amacımız hızlı ve kısa yoldan vatandaşlarımıza hizmet götürebilmek. Yeni hizmet binamızın ülkemize, milletimize ve Kastamonu’muza hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.”
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü
Adres: Saraçlar Mahallesi Sanat Okulu Caddesi No:28 Merkez / Kastamonu
Tel: 0366 214 92 18 – 212 42 62

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ