Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Samanlık Cafenin Tadilatı Başladı

Samanlık Cafenin Tadilatı Başladı

Azdavay Aşıklar Köprüsü Mesire Alanında hizmet veren samanlık cafe yangının yaralarını sarmaya çalışıyor.

Azdavay Belediyesi ve Orman İşletme Müdürlüğü itfaiyelerinin müdahalesi ile dahada büyümeden söndürülen yangında hasar gören samanlık cafe önümüzdeki haftaya açılacak.

Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek,Samanlık Cafenin Azdavay Belediyesinin marka mekanlarından birisi olduğunu ifade ederek şöyle konuştu; “Samanlık Cafe çatısında çıkan yangın sonucu büyük hasar gördü.
İşletme sahibi genç esnafımız Özgür Tuncay kardeşimize geçmiş olsun dileklerimi sunar,yangına başarılı bir şekilde müdahale eden Belediye çalışanlarımız ve duyarlı Azdavay’lı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.
Cafenin 6 gün sonra Cuma günü tekrar hizmete açılması için Belediye çalışanlarımız seferberlik ilan etmişlerdir.
Bela ve kazadan uzak, başarılar diliyorum”.

Cafe İşletmecisi Özgür Tuncay’da “İşletmemizde yaşanan yangın olayında canlarını hiçe sayıp alevlerin içine içine dalan Azdavay Belediyesi ve Azdavay Orman İşletme Müdürlüğü çalışanları başta olmak olmak üzere, tüm halkımıza esnafımıza uzaktan yakından duyup koşup gelen hemşehrilerimize ve  telefon ve sosyal medya üzerinden bize destek olan tüm dostlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum, Allah Hepinizden Razı Olsun.
Yangından dolayı hasar gören Samanlık Cafemiz tadilat olacağından geçici olarak yan taraftaki camlı kış bahçesinde halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ