Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Kastamonulular iftarda buluştu

Kastamonulular iftarda buluştu

Birlikte Kazanmaya Niyetliyiz…” Sloganı ile geleneksel hale gelen KASİAD iftar yemekleri her sene daha da artan katılımcı sayısı ile gerçekleştirilmeye devam ediyor. Kastamonu’lu bir çok iş adamının bir araya geldiği iftar yemeği; Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Av. Fatma BENLİ, Ak Parti Kastamonu Milletvekili Murat DEMİR, Kastamonu Valisi Yaşar KARADENİZ ve Eski Bakanlarımızdan Murat BAŞESGİOĞLU’nun katılımı ile Ataköy Sheraton (İstanbul) otelde  28 Mayıs akşamı KASİAD ev sahipliği ile gerçekleştirildi.

Şubat ayında olağan kongresi gerçekleştirilen KASİAD başkanlığına yeniden seçilen İÇDAŞ İcra Kurulu Başkanı Ayhan ASLAN ve yönetim kurulunun da hazır bulunduğu iftar yemeği; keyifli sohbetler ve konuşmalar ile sonlanırken davetlilerden tam not aldı.

Ülkemiz ve memleketimizin sanayisine katkı sağlamak amacında olan KASİAD; 600’e yakın firma ile iletişimde bulunmakta olup 19 ilde teşkilat yapısı, Genç Kasiad ve Girişimci Kadınlar kolları ile güçlenmeye ve  faaliyet göstermeye devam etmekte olduğunu gözler önüne serdi.

Genç Kasiad üyelerinin de bir çok organizasyonda olduğu gibi iftar davetinde de bir arada olmaları, geleceğin iş dünyasını tasarlamak adına donanım elde etmelerini ve birlik beraberlikerini gösteriyor. Genç Kasiad adına Genç KASİAD Başkanı Gökhan KIZILKUM (SMMM), Özgür GÜRSOY (Anlam Patent), Av. Hakan KIZILKUM, Ersin ÇAKILCI (Motto Organizasyon), Yener AKINCI (Yenmak)  gibi girişimci isimler yer aldı.

Tüm konuşmaların ortak noktası ise “Gücümüzü ortaya çıkarmak amacı ile büyüyen bir aileyiz ve daima Türkiye için varız… Tüm Kastamonu’luların bizlerle temasa geçmelerini ve gücümüzü beraber göstermemize olanak tanımalarıdır.” oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ