Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

KASTAMONU’DA BİR İLK : GİV’19

KASTAMONU’DA BİR İLK : GİV’19

IEIBREC TOPLULUĞUNDAN BİLİM VE TEKNOLOJİ ETKİNLİĞİ

 

Kastamonu Fen Lisesi 2017 mezunu olan ve BİLKENT, ODTÜ, TOBB ETÜ, KOÇ gibi ülkemizin önde gelen üniversitelerinde okuyan 8 gencimizin kurduğu İEİBREC Genç Mühendisler ve Girişimciler Topluluğu, 14 Nisan 2019 Pazar günü Kastamonu’da bir ilke imza atacaklar.

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdikleri Python ve Arduino eğitimleri ile büyük beğeni toplayan IEIBREC Topluluğu, GİV’19 (Geleceğe İlham Ver) etkinliği ile lise öğrencilerinin ufuklarını aydınlatmayı hedefliyor.

Her biri alanında öncü ve dikkat çeken 8 ismi bir araya getirmeyi başaran IEIBREC Topluluğu, “Geleceğe İlham Ver!” sloganıyla lise öğrencilerini bilim, teknoloji ve mühendislikle buluşturuyor.

Kastamonu Belediyesi ve Birlik Vakfı Kastamonu Şubesinin katkılarıyla gerçekleşecek olan GİV’19 (Geleceğe İlham Ver) etkinliği 14 Nisan Pazar günü Grand Moni Konferans salonunda yapılacak.

Tüm lise öğrencilerini beklediklerini ve katılımın ücretsiz olduğunun altını çizen IEIBREC Ar-Ge Koordinatörü Mehmet Musab Arslan, GİV’19 etkinliği için öğrencilerin ieibrec.org adresinden kayıt olmaları gerektiğini ve şifrenin giv19 olduğunu belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ