Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Bu okulda ziller sustu

Bu okulda ziller sustu

Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulayan, İlimizin çiçeği burnunda okulu Hüma Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, yarım asırdan fazla İmam Hatip okullarına ev sahipliği yapan Sinan Bey parkı karşısındaki binasına taşındı.

Merkez Ortaokulunun 2 yıllık kullanımının ardından okulların açılmasına az bir zaman kala teslim alınan binayı müdürü, öğretmeni, öğrencisiyle 10 gün gibi kısa bir zamanda eğitim öğretime hazırlamayı başaran Hüma Hatun kadrosu, aynı zamanda ses getirecek yeniliklere de imza atmaya devam ediyor.

Denetimsiz sınav uygulamasından sonra eğitim öğretim sisteminde öğrencileri geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor.

Okul müdürü Ahmet Cemal Yaşar “Bir ömür kazanmak için çıktığımız bu yolda merhamet, adalet, doğruluk, dürüstlük ilkelerini benimseyen temel düşünceleri ilimle birleştiren bir zihniyetin inanç kotasında yoğrulması ile okulumuzda zilleri susturduk.

Akademik anlamda öğrencilere zaman kullanımını öğretmek amacıyla öğrencilerimizin derse giriş ve çıkış saatlerinde zilleri kapattık.

Kısa bir zamanda çok uyumlu bir şekilde başarıya ulaştığını düşündüğümüz uygulama sürecinden  istenilen verimin elde edilmesi halinde üniversite sınavlarında zamana karşı yarışılan süreci yönetmede öğrencilerimize ciddi anlamda katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz.

Derslere zamanında girme alışkanlığını hızlı bir şekilde pekiştiren öğrencilerimizi buna destek veren öğretmenlerimizi tebrik ediyor katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Ayrıca okulumuzda halen misafir okul olarak bulunan ve bu süreçte bize uyum sağlayarak katkıda bulunan Mustafa Kaya Anadolu Lisesi idareci öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyor başladığımız yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlar getirmesini diliyoruz 

Ya Allah Bismillah…” ifadelerinde bulundu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ