Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Azdavay Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmaları

Azdavay Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmaları

İçişleri Bakanlığınca yayınlanan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza “Sokağa çıkma yasağı” Genelgesi doğrultusunda ‘Vefa Sosyal Destek Grubu’ toplantısı yapıldı. Azdavay Kaymakamı  Melih Aydoğan başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Başkan V.Feyzullah Tosman, İlçe Jandarma Komutanı Adem Uğurlu, İlçe Emniyet Amiri Sayın Şenol Demirata, Daire Amirleri ve Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri katıldı.

Vefa Sosyal Destek Grubu’nun ilk toplantısında İlçe genelinde 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızdan kendilerine yardımcı olacak kimsesi olmayanların sağlık başta olmak üzere temel ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli tedbirler görüşüldü. İkametlerinden ayrılmalarına kısıtlama, yasaklama getirilen vatandaşlarımız Sağlık Hizmetleri için 112, Sosyal Destek Hizmetleri İçin 155, 156, Kaymakamlığımızın 717 12 25 ve Azdavay Belediyesinin 717 12 35 numaraları üzerinden ihtiyaçlarını bildirebilecekler.

İhtiyaçların karşılanması hususunda Kaymakamlığımız, Azdavay Belediyesi, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Köylere Hizmet Götürme Birliği ile kamu kurum ve kuruluşlarının personelleri görevlendirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ