Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

Azdavay turizmi için büyük adım

Azdavay turizmi için büyük adım

Azdavay ilçesindeki Çatak Kanyonuna cam seyir terası yapılıyor.İl özel idare Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan cam terasın temel kazısı tamamlandı.

Yüklenici firma yetkilisi Şenol Karakaş Kastamonu İl özel idare Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkartılan Çatak Kanyonu cam teras projesini kendi köyleri olan Karakuşlu Köyü sınırları içerisinde olduğundan dolayı özellikle üstlendiklerini belirterek;” Mevsim şartlarının izin verdiği en kısa zamanda projeyi tamamlayarak ilçemiz turizmine kazandırmak istiyoruz. Kendi memleketimiz olan Azdavay’a yapılan bir hizmette katkımız olmasından dolayı çok mutluyuz.” diye konuştu.

Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ise cam terasın ilçe turizmine yapacağı katkıya dikkat çekererek şöyle konuştu;”İhaleyi Azdavaylı Yüksel ve Şenol Karakaş’ında sahibi oldukları iki firma ortak olarak aldılar. Şu an terasın yerleşeceği alanda temel kazısı tamamlandı. En yakın zamanda temeli atılarak montaja başlanmasını bekliyoruz. Derinlik bakımından Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Çatak Kanyonuna yapılacak terasın adrialin tutkusu olan herkesin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ