Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

AKİFÇE ŞİİR ŞÖLENİ

AKİFÇE ŞİİR ŞÖLENİ

Kastamonu Gençlik ve Spor Müdürlüğü Gençlik Merkezi ile Birlik Vakfı Kastamonu Şubesinin işbirliğinde açılan ve Tarihçi – Yazar Erdal Arslan’ın eğitmenliğini yaptığı Yazarlık Atölyesi Kursu, muhteşem bir etkinlikle sona erdi.

Belge Törenini Milli Şairimiz Mehmet Akif’i anarak yapan Yazarlık Atölyesi kursiyerlerinin Rıfat Ilgaz Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği “Akifçe Şiir Şöleni” programı izleyicilerden büyük beğeni aldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Şeker, Ağlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hakan Özdoğan, Vakıflar Bölge Müdür Vekili Ahmet Yüceer, bazı kurum amirleri, okul müdürleri, vatandaşlar ve öğrencilerin izlediği programda, genç yazar adaylarının sergilemiş oldukları performans alkış aldı.

Mehmet Akif’in hayatının üç bölüm halinde sunulduğu, Uğurlar Ola, Hüsran, Zulmü Alkışlayamam, Bir Gece ve Korkma şiirlerinin seslendirildiği programın finalinde tüm kursiyerlerin okumuş olduğu İstiklal Marşının on kıtası performansı ayakta alkışlandı. Şiir Şöleninin ardından Yazarlık Atölyesi kursiyerlerine belgeleri takdim edildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ