Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
sahinler mermer
Azdavay Haber Tanıtım

3.Kanyon ve Doğa Sporları Festivali

3.Kanyon ve Doğa Sporları Festivali

3.Kanyon ve Doğa Sporları Festivali 1-4 Ağustos tarihleri arasında Kastamonu Pınarbaşında yapılacak.
Festival kapsamında teorik kanyon sporu ve ip iniş eğitimi,Temel ilkyardım eğitimi,okçuluk eğitimi,arazide ip iniş eğitimi gibi faliyetler yanında zipline,geleneksel okçuluk gösrerisi ve turistik mekanlara gezi faaliyetleri yapılacak.

Bu seneki programa ilk defa Samsun ucuş kulübü tarafından Süfyan kayasından Horma kanyonu düzüne yamaç paraşütü faaliyetini gerçekleştirecektir.

Kanyon ve Doğa Sporları Araştırma Derneği başkanı Meral Kuvan sosyal medyada yaptığı açıklamada; “Değerli kanyon ve doğa sporcuları,
Derneğimizin 2017 yılında Kanyon sporu eğitimi için pilot bölge olarak Kastamonu Pınarbaşı ilçesini belirleyip yıl boyunca kanyon eğitim çalışmaları yapmasının ardından çalışmaları taçlandırmak adına Birinci Kanyon ve Doğa Sporları Festivalini gerçekleştirmiştik.

2019 yılında 3. Kanyon ve Doğa Sporları Festivalini gerçekleştirmek üzere 01-04 Ağustos tarihlerinde tüm Kanyon ve Doğa Sporcularını Kastamonu Pınarbaşı İlçemize bekliyoruz.

Dünyanın 2. derin Kanyonu(yan duvar yükseklikleri bir kilometreye yaklaşır) , Türkiye Kanyon Sporcularının adeta mabedi Valla Kanyonu, Muhteşem güzellikteki Horma Kanyonu, Birbirinden güzel ve etkileyici mağaraları, doğa yürüyüş parkurları, bakir ve etkileyici doğası ile siz değerli Kanyon ve doğa sporcularını kucaklamak üzere katılımınızı bekliyor.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ